Podporované akce

LINGUA SHOW 2017 - VZDĚLÁVEJTE SE V KAŽDÉM VĚKU!

Asociace jazykových škol opět podporuje vzdělávací veletrh LINGUA SHOW, který představí rozmanité jazyky a kultury, vzdělávací a rekvalifikační projekty, mezinárodní jazykové výměnné programy; zahraniční pracovní příležitosti, nové trendy v celoživotním vzdělávání dospělých a firemního managementu na v pražských Holešovicích, ve dnech 9. – 10. 3. 2017. Zajímavý a rozsáhlý doprovodný program je letos zaměřen na asijskou kulturu - ukázkové hodiny čínštiny a japonštiny, workshopy čínské a korejské kaligrafie, origami, příprava a ochutnávka asijského jídla, a také různorodé semináře a mnoho dalšího.

Otevřeno po oba dva dny od 10 – 18 hod. Vstupné zdarma.
Více na www.linguashow.cz

 

Lingua show 2016

AJŠ podpořila konání 5. ročníku LINGUA SHOW - jediného mezinárodního jazykového a vzdělávacího veletrhu, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání, navazujeme tak na úspěšnou předchozí spolupráci.
Více o veletrhu zde: www.linguashow.cz

 

Firma a živnostník roku 2015

AJŠ trvale podporuje podnikatelskou soutěž o Cenu Hospodářských novin Firma roku 2015, která je určena všem firmám v České republice. Soutěž patří svým všeoborovým a regionálním zásahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.
Více o soutěži: www.firmaroku.cz


Partneři Asociace jazykových škol


Bohemia Ventures, spol. s r.o. Books & Books s.r.o. ONLINE jazyky - angličtina online pro samouky, s.r.o. Fraus MyCAT.cz LanguageCert Euroexam