Aktivity AJŠ

03. 02.2017

LINGUA SHOW 2017 - VZDĚLÁVEJTE SE V KAŽDÉM VĚKU!

Asociace jazykových škol opět podporuje vzdělávací veletrh LINGUA SHOW.


10. 01.2017

AJŠ doporučuje Půjčovnu právníků

Podnikatelé nezřídka potřebují právní podporu, ať už trvale nebo jen pro konkrétní projekt. Ve své podstatě si mohou vybrat ze dvou možností, jak tuto potřebu uspokojit. Buď se rozhodnou pro zaměstnání podnikového (dnes moderně in-house) právníka, což s sebou nese značné fixní náklady a další povinnosti, nebo se mohou rozhodnout pro využití služeb tradiční advokátních kanceláří u nichž může být klient zaskočen vysokou cenou takto poskytované služby.


22. 11.2016

Radiofórum s Martinem Hejhalem

Místopředseda AJŠ Martin Hejhal byl hostem Radiofóra. Poslechněte si, jak odpovídal na otázky a co zajímalo lidi, kteří se do Českého rozhlasu dovolali.


22. 09.2016

AJŠ získala nového partnera, společnost Nolama

Asociace jazykových škol rozšiřuje portfolium partnerů o společnost Nolama.


26. 07.2016

Nakladatelství FRAUS je novým partnerem AJŠ

Nakladatelství Fraus se stalo novým partnerem Asociace jazykových škol. Nakladatelství Fraus poskytuje učebnice a jsou propagátory interaktivní výuky. V jejich portfoliu najdete také učebnice nakladatelství Cambridge University Press a Edelsa.


31. 05.2016

Mezinárodní konference AJŠ 2017

Šestý ročník mezinárodní konference AJŠ se bude konat v sobotu 4. března 2017 v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, náměstí Jana Palacha 1, Praha 1.


04. 05.2016

Členská schůze AJŠ (duben 2016)

Jarní zasedání členské schůze AJŠ se uskutečnilo ve dnech 28.-29. dubna 2016 v Olomouci. Hlavní témata jednání byla: první vlna certifikace členských škol, hodnocení právě proběhlé mezinárodní konference a výstupy z dotazníkového šetření o vývoji trhu jazykového vzdělávání v ČR. Hodnotili a sdíleli jsme zkušenosti s aktuální tématy asociace - mezinárodní zkoušky, pomaturitní studium a situaci s udělováním víz pro lektory mimo EU. V praktické části jsme se věnovali právním aspektům vztahu klient-student vs. firma pod vedením právníka.


19. 04.2016

Mezinárodní konference AJŠ již tento víkend!!!

Asociace jazykových škol pořádá 23.dubna 2016 již pátou mezinárodní konferenci. Přípravy vrcholí a celý konferenční team pracuje na plné obrátky. Nashledanou v sobotu na FFUK v Praze!


13. 01.2016

AJŠ je odborným partnerem veletrhu Lingua Show 2016

LINGUA SHOW je jediný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového a celoživotního vzdělávání. Ročník 2016 je již 5. ročníkem. Asociace navázala na předchozí úspěšnou spolupráci a stala se opět odborným partnerem pro sekci jazykového vzdělávání.


04. 10.2015

Členská schůze AJŠ (říjen 2015)

Ve dnech 9. - 10. října 2015 se konalo již třetí zasedání členské schůze AJŠ, tentokrát v Hradci Králové. Hlavním tématem jednání byla příprava na první cyklus certifikačního auditu pro členské školy AJŠ. Členská schůze zvolila nového člena kontrolní komise, upravila znění stanov a v diskuzní části se věnovala tématu mezinárodních zkoušek z cizího jazyka v souvislosti s vydáním seznamu standardizovaných zkoušek MŠMT. Hosty jednání AJŠ byly zástupci AMATE, CAMBRIDGE ENGLISH LANGUAGE ASSESSMENT a ETS.Partneři Asociace jazykových škol


Bohemia Ventures, spol. s r.o. Axon Global Books & Books s.r.o. ETS GLOBAL Cambridge English Language Assessment ONLINE jazyky - angličtina online pro samouky, s.r.o. Fraus Nolama, s. r. o. LanguageCert

Vytvořili © 2015 - 2016 machina.cz

AJŠ je přidruženým členem Evropského sdružení pro kvalitu jazykových služeb.